Pożyczka Gotówkowa

Odważ się spełniać marzenia

Pożycz pieniądze szybko, wygodnie i bez zbędnych formalności.

O pożyczce

0% prowizji dla nowych Klientów
RRSO 16,55%

Skorzystaj z wyjątkowej „Promocji na powitanie II”, dołącz do grona zadowolonych Klientów Banku Millennium i weź pożyczkę gotówkową bez prowizji! Szczegóły promocji znajdziesz w Regulaminie „Promocji na powitanie II”. Promocja trwa do 31.10.2016 r.

Zrealizuj swoje marzenia i potrzeby z nami

Dlaczego? Bo z naszej pożyczki gotówkowej możesz skorzystać szybko i wygodnie, bez zbędnych formalności.

  • Możesz pożyczyć od 1 000 zł nawet do 150 000 zł
  • Wstępną decyzję otrzymasz online
  • Korzystasz z Gwarancji Najniższego Oprocentowania

Weź pożyczkę

„Promocja na Powitanie II” trwa od 1.07.2016 r. do 31.10.2016 r. i polega na udzieleniu przez Bank Millennium SA („Bank”) Pożyczki Gotówkowej bez prowizji. Promocja ta obejmuje Klientów, którzy w dniu skorzystania z Promocji będą Klientami Banku Millennium SA nie dłużej niż 30 dni od zawarcia pierwszej umowy dowolnego produktu Banku. Promocją nie są objęte pożyczki przeznaczone na spłatę pożyczek lub kredytów w Banku lub innych instytucjach finansowych. Warunkiem uczestnictwa w tej Promocji jest zawarcie umowy ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka. Z Promocji można skorzystać tylko raz w trakcie jej trwania. Promocja łączy się z ofertą „Gwarancja Najniższego Oprocentowania”.

Warunkiem skorzystania z Gwarancji Najniższego Oprocentowania jest przedstawienie pisemnego potwierdzenia warunków cenowych w innym banku wraz z decyzją kredytową. Szczegółowe warunki „Promocji na Powitanie” są zawarte w Regulaminie Promocji „Promocja na Powitanie”. Szczegółowe warunki Gwarancji Najniższego Oprocentowania są zawarte w Regulaminie Pożyczki Gotówkowej z „Gwarancją Najniższego Oprocentowania”. Opłaty, prowizje i oprocentowanie dotyczące pożyczki są naliczane i pobierane zgodnie z Cennikiem Pożyczki Gotówkowej.

Szczegóły dotyczące zasad i warunków udzielania pożyczek są zawarte w Regulaminie kredytów i pożyczek udzielanych Klientom indywidualnym przez Bank Millennium SA oraz Cenniku Pożyczki Gotówkowej. Szczegółowe zasady udzielania ochrony ubezpieczeniowej w ramach ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka przez Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. i Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. zawarte są w Warunkach Ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka. Wymienione wyżej Regulaminy, Warunki Ubezpieczenia oraz Cenniki są dostępne w oddziałach Banku i na stronie www.bankmillennium.pl.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,75%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 12 398,90 zł, całkowita kwota do zapłaty: 20 441,42 zł, oprocentowanie stałe 8,08%, całkowity koszt kredytu: 8 042,53 zł (w tym: prowizja 7,16% (887,76 zł), odsetki 4 284,85 zł, ubezpieczenie 2 869,92 zł, usługi dodatkowe 0 zł), 72 miesięcznych rat równych w wysokości 283,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.04.2016r. na reprezentatywnym przykładzie.

Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową Wnioskodawcy przed udzieleniem pożyczki; w uzasadnionych przypadkach może odmówić jej udzielenia.

Jak otrzymać

Przez internet
Jeżeli jeszcze nie jesteś naszym klientem