Pożyczka Gotówkowa

Poczuj radość z realizowania swoich planów

Pożycz pieniądze szybko, wygodnie i bez zbędnych formalności.

Zostań naszym Klientem i weź pożyczkę gotówkową bez prowizji!

Pożyczka gotówkowa już na Ciebie czeka!

Skorzystaj z wyjątkowej „Promocji na powitanie”, dołącz do grona zadowolonych Klientów Banku Millennium i weź pożyczkę gotówkową bez prowizji!

Szczegóły promocji znajdziesz w Regulaminie „Promocji na powitanie”.

Promocja trwa do 30 czerwca 2016 roku.

Weź pożyczkę

O pożyczce

Zrealizuj swoje marzenia i potrzeby z nami

Dlaczego? Bo z naszej pożyczki gotówkowej możesz skorzystać szybko i wygodnie, bez zbędnych formalności. Jeśli dodatkowo przelewasz wynagrodzenie lub dochód na konto w Banku Millennium – obniżymy oprocentowanie pożyczki o 1 punkt procentowy.

  • Możesz pożyczyć od 1 000 zł nawet do 150 000 zł
  • Wstępną decyzję otrzymasz online
  • Korzystasz z Gwarancji Najniższego Oprocentowania

Weź pożyczkę

Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową Wnioskodawcy przed udzieleniem Pożyczki; w uzasadnionych przypadkach może odmówić jej udzielenia. Szczegółowe informacje na temat pożyczki są zawarte w Regulaminie kredytów i pożyczek udzielanych Klientom indywidualnym przez Bank Millennium S.A. oraz Cenniku Pożyczki Gotówkowej i Regulaminie oferty Gwarancja Najniższego Oprocentowania dostępnych w oddziale Banku i na stronie www.bankmillennium.pl. Szczegółowe zasady udzielania ochrony ubezpieczeniowej w ramach ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka przez Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. i Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A., zawarte są w Warunkach Ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka oraz Karcie Produktu.”

Przykład reprezentatywny dla pożyczki gotówkowej: całkowita kwota pożyczki: 12 398,90 zł, okres kredytowania 72 miesiące, oprocentowanie stałe: 8,08% w skali roku (oprocentowanie liczone od całkowitej kwoty kredytu powiększonej o koszty kredytu, o ile są kredytowane), prowizja (kredytowana): 7,16% (887,76 zł), ubezpieczenie (kredytowane): 2 869,92 zł, rata pożyczki (równa): 283,91 zł, I. rata płatna po 30 dniach od dnia uruchomienia pożyczki, kwota odsetek: 4 284,85 zł, całkowita kwota do zapłaty: 20 441,42 zł, RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 19,75%.

Jak otrzymać

Przez internet
Jeżeli jeszcze nie jesteś naszym klientem